Помада для укладки волосся Murray's X-Tra Heavy

Помада для укладки волосся Murray's X-Tra Heavy
- Адресна доставка кур'єром Нової Пошти / за тарифами перевізника
- Самовивіз в Києві, вул. Хорива 31 Б (м. Контрактова Площа) / бесплатно!
*При замовленні на суму понад 1500 грн з урахуванням всіх знижок: / витрати по доставці до відділення Нової пошти за рахунок магазину
-Оплата за рахунком (для терміналів і карт Visa, MasterCard)
-Оплата онлайн: Картки, ApplePay, GooglePay
Помада для укладки волосся Murray's X-Tra Heavy - посилена версія відомої помади Murray's Superior Hair Dressing Pomade, вміст воску на 25% більше. Довгоочікуваний спеціальний випуск, з ще більш сильною фіксацією, ніж оригінальна помада Murray's, яка сама по собі вже є дуже сильною. І так, з нею важко, дуже важко впоратися, і ми навіть не говоримо про змивання. Аромат також хороший. Він схожий на аромат Murray's Superior Hair Dressing Pomade, але більш насичений і нагадує DAX Wave & Groom Hairdressing Pomade. За допомогою цієї помади ваша зачіска з легкістю протримається весь день, надавши вашому волоссю помірний блиск. Але коли справа дійде до змивання, сон закінчився. X-Tra Heavy також легко змивається з волосся, як жувальна гумка. Звичайно, помивши кілька разів голову, ви це зробите. Але хто цього хоче?
Рекомендації щодо застосування: Візьміть помаду на один / два пальці. Потім розітріть помаду між вашими руками і рівномірно розподіліть по волоссю. Гребінь за бажанням. Використовуйте гребінець, щоб додати структуру. І все, у вас зовнішній вигляд легендарного Мюррея.
УВАГА: Ця помада не призначена для новачків !!!
Склад: Petrolatum, Paraffin, Parfum (Fragrance), Benzyl Alcohol, Coumarin, Limonene, Linalool.
Вага: 85 g.
Зроблено в США.
Укладка волоссяВага 85 г Країна виробник США Бренд Murray's Тип косметики Помада для укладання волосся
Завантаження данних...
Ua












































