Гель для вмивання обличчя Osma Tradition Face Wash 125ml

Гель для вмивання обличчя Osma Tradition Face Wash 125ml
- Адресна доставка кур'єром Нової Пошти / за тарифами перевізника
- Самовивіз в Києві, вул. Хорива 31 Б (м. Контрактова Площа) / бесплатно!
*При замовленні на суму понад 1500 грн з урахуванням всіх знижок: / витрати по доставці до відділення Нової пошти за рахунок магазину
-Оплата за рахунком (для терміналів і карт Visa, MasterCard)
-Оплата онлайн: Картки, ApplePay, GooglePay
Гель для вмивання обличчя Osma Tradition Face Wash складається з понад 97% натуральних інгредієнтів. Його щоденне використання гарантує Вам здорову та чисту шкіру, а Ваше обличчя буде відчувати себе свіжим і дуже чистим. До складу засобу входить екстракт кореня сибірського женьшеню — популярний косметичний інгредієнт, відомий своїми відновлювальними та антиоксидантними властивостями. Багатий на активні сполуки, такі як елеутерозиди, він часто використовується для стимуляції мікроциркуляції та тонізації шкіри.
Рекомендації щодо застосування: Наносьте вранці та ввечері на обличчя для підтримки здорової та чистої шкіри. Нанесіть кілька крапель гелю на долоню, потім спіньте та нанесіть на обличчя круговими рухами. Приділіть особливу увагу жирним ділянкам: куточкам носа, лобу, підборіддю. Потім ретельно змийте обличчя водою.
Склад: Aqua, Ammonium Lauryl Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Parfum, Cocos Nucifera Fruit Juice*, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder*, Acanthopanax Senticosus Root Extract*, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Geraniol, Limonene, Citric Acid, Benzoic Acid, Linalool, Citral, Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid.
Об'єм: 125 ml.
Вироблено у Франції.
Догляд за обличчямКраїна виробник Франція Бренд Osma Тип косметики Засіб для вмивання обличчя
Завантаження данних...
Ua














































